STAF KUNSTHAL EXTRA CITY
Algemeen directeur Adinda Van Geystelen (adinda.van.geystelen@extracity.org)
Communicatie Lotte De Voeght (lotte.de.voeght@extracity.org)
Bemiddeling Ine Vermeylen (ine.vermeylen@extracity.org)
Productie Eline Verstegen (eline.verstegen@extracity.org)
Zakelijk Tijs Lammar (tijs.lammar@extracity.org)
Assistentie en administratie Joke Desmet (joke.desmet@extracity.org)
Techniek Gary Leddington
Stagiaire bemiddeling Sofie Todts (sofie.todts@extracity.org)

RAAD VAN BESTUUR
Koen Stappers (voorzitter)
Jan Verhaert (ondervoorzitter)
Philippe Aguirre, Caroline Beyne, Malikka Bouaissa, Werner Koninckx, Eva Wittocx

ALGEMENE VERGADERING
Evert Crols, Pascal Gielen

FREELANCE MEDEWERKERS
Onthaalmedewerkers Nikita Arts, Alan Özdemir, Sofie Todts
Gidsen Roxanne Lieckens, Eva Soenens, Sofie Todts
Vormgeving Jef Cuypers
Website Studio RGB
Fotografen Mark Rietveld, Tomas Uyttendaele
Extra FIKA Café Annelies Wuyts, Sofie Wuyts