The Image Generator II

Extra City Kunsthal, Lokaal 01, Kunst/Werk, Platform 0090

06.02 — 29.02.2016 Groepstentoonstelling

Deelnemende kunstenaars Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavusoglu, Oskar Dawicki, Cecilia Lisa Eliceche, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Antigone Michalakopoulou, Shelly Nadashi, No Performance Please., Nicolas Pelzer, Salva Sanchis, Bahar Temiz, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck, Neal White

Happening op het raakvlak tussen performance en beeldende kunst

FESTIVAL van 05.02 tot 07.02.2016 (zie programma onderaan)

TENTOONSTELLING tot 28.02.2016 (woe-zon, 13:00-18:00)

LOCATIE Extra City Kunsthal, Eikelstraat 31, 2600 Antwerpen-Berchem

GRATIS TOEGANG tot alle performances en de tentoonstelling

____________________________________________________________________

‘The Image Generator II’ brengt de vier organisaties die hun kantoren delen in de Eikelstraat voor de tweede maal samen in een artistiek project. ‘The Image Generator II’ overbrugt opnieuw de grens tussen beeldende kunst en performance en nodigt de bezoekers tijdens een driedaags festival (van 5 tot 7 februari) uit voor verschillende voorstellingen binnen de setting van een tentoonstelling. De tentoonstelling is nadien nog te bezoeken tot 28 februari, telkens op woe-zon, 13:00-18:00.

____________________________________________________________________

PROGRAMMA FESTIVAL

Vrijdag 5 februari

17:00/ Opening

17:00-23:00/ Tentoonstelling met Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavusoglu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck, Neal White

17:00-23:00/ 'Audio Guide' (No Performance Please.)

18:00/ ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)

18:30/ Gesprek met Ergin Çavusoglu

19:00/ ‘Allegory of the Painted Woman’ (Alexis Blake)

20:00/ ‘5 februari 2016’ (Marc Vanrunxt)

21:00/ ‘Allegory of the Painted Woman’ (Alexis Blake)

22:00/ ‘In Love’ (Bahar Temiz)

Zaterdag 6 februari

13:00-23:00/ Tentoonstelling

13:00-23:00/ 'Audio Guide' (No Performance Please.)

13:00-17:00/ ‘The dark half of the moon is turquoise’ (Emi Kodama & Hans Demeulenaere)

13:00-19:00/ ‘Unison’ (Cecilia Lisa Eliceche)

17:00/ ‘Geographia’ (Antigone Michalakopoulou)

18:00/ ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)

19:00/ ‘In Love’ (Bahar Temiz)

20:00/ ‘Radical Light’ (Salva Sanchis)

21:00-23:00/ ‘TITLE (performative installation)’ (Clément Layes)

Zondag 7 februari

13:00-18:00/ Tentoonstelling

13:00-18:00/ 'Audio Guide' (No Performance Please.)

13:00-18:00/ ‘The dark half of the moon is turquoise’ (Emi Kodama & Hans Demeulenaere)

13:00-18:00/ ‘TITLE (performative installation)’ (Clément Layes)

14:00/ Workshop ‘Geographia’ (Antigone Michalakopoulou)

14:00/ Rondleiding door de tentoonstelling

15:00/ ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)

Catering tijdens het festival door villa villekulla

____________________________________________________________________

TENTOONSTELLING

05.02 - 28.02.2016

Tijdens de festivaluren en nadien van woe-zon, 13:00-18:00

Met werk van Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavusoglu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck, Neal White

EXTRA GRATIS RONDLEIDING DOOR DE TENTOONSTELLING

Zondag 21 februari om 14:00

Gelieve te reserveren via inschrijvingen@extracity.org

Locatie Kunsthal Extra City - Antwerpen-Berchem, Eikelstraat 25-31, 2600 Antwerpen